۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان های نزاجا در حال ساخت است

0
7۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان‌های نزاجا در حال ساخت است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش از ساخت ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان های نزاجا خبر داد و گفت: از این منازل تاکنون ۱۲۰۰ واحد در مناطق مختلف کشور تحویل کارکنان جان برکف نیروی زمینی ارتش شده است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در استان آذربایجان شرقی، از یگان‌های ارتش در این استان اعم از تیپ ۳۲۱مرند ، هوانیروز ، تیپ ۳۶۴ مهاباد و گروه ۱۱ توپخانه مراغه بازدید و آمادگی رزمی و توان دفاعی این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در ادامه از پروژه منازل سازمانی در حال ساخت تیپ های ۳۲۱ و هوانیروز  بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه  این بازدیدها گفت: تمام دغدغه فرماندهی کل ارتش بر طرف کردن موانع و مشکلات معیشتی کارکنان است و  احداث و ساخت منازل سازمانی جدید اولویت مهم در حوزه معیشتی است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه در نیروی زمینی ارتش باید ۲۳ هزار واحد سازمانی احداث شود، افزود: ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان های نزاجا در حال ساخت است که  پیشرفت بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است.

وی تاکید کرد: از این منازل تا کنون ۱۲۰۰ واحد در مناطق مختلف کشور تحویل کارکنان جان برکف نیروی زمینی ارتش شده است. کارکنان عزیز و خانواده های محترم با صبر و بردباری مجموعه مهندسی نزاجا را همراهی کنند تا در آینده ای نزدیک شاهد تحویل تعداد زیادی از منازل جدید به آنها باشیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین با حضور در مرز بازرگان ازمناطق مرزی شمال غرب کشور، آمادگی رزمی یگان‌های این هنگ مرزی را مورد ارزابی قرار داد.منبع خبر : ایرنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید