رسانه‌های استان قم باید در تراز انقلاب اسلامی باشند

0
7
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:

حسینی کاشانی گفت: رسانه‌های کشور به‌ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان قم به‌عنوان مهد انقلاب اسلامی باید در تراز انقلاب اسلامی باشند.

 سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  قم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  قم در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در سالن همایش‌های شهرداری برگزار شد، گفت: برگزاری این جشنواره‌ها سبب رشد رسانه‌های استان می‌شود.

او افزود: از همه مجموعه و افرادی که در برگزاری این جشنواره زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و از همه خبرنگاران و فعالان رسانه استان که در این جشنواره شرکت کردند تقدیر می‌کنم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با تأکید بر لزوم عمل انقلابی رسانه‌های قم عنوان کرد: جشنواره ابوذر به ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های رسانه‌ای کمک می‌کند.

حسینی کاشانی بیان کرد: از زحمات همه عزیزان تشکر می‌کنیم به‌ویژه بسیج رسانه و همه مجموعه‌های رسانه‌ای استان قم که حضور پررنگی در این مراسم داشتند و این مشارکت جدی شما حقیقتاً قابل قدردانی است.

او ضمن تبریک به مناسبت ایام مبارک دهه کرامت عنوان کرد: این موضوع قابل‌توجه است که رسانه‌های استان‌ها شوق‌وذوق در این جشنواره شرکت کردند.

حسینی کاشانی با اشاره به اهمیت فعالیت رسانه‌های قم ادامه داد: رسانه‌های کشور به‌ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان قم به‌عنوان مهد انقلاب اسلامی باید در تراز انقلاب اسلامی باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به ثمرات برگزاری جشنواره‌های رسانه‌ای یادآورشد: ارتقای کمی و کیفی کار‌های رسانه‌های استان قم و همان رسانه‌هایی خواهند شد که بتوانند آثار درخشانی از خود نشان بدهند.

انتهای پیام/ح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید