تکذیب شایعه تعطیلی پایانه مسافربری بیرجند

0
10

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی شایعه تعطیلی پایانه مسافربری این شهرستان را تکذیب کرد.

جلال زاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،گفت: به دلیل بالا رفتن امار مبتلایان به کرونا تصمیمی برای تعطیلی پایانه مسافربری بیرجند و عدم سرویس دهی صورت نگرفته است.

او با اشاره به اینکه تصمیم برای تعطیلی پایانه مسافربری بیرجند توسط ستاد کرونا استان صورت میگرد افزود: در حال حاضر یک هزار و ۶۱۴ نفر راننده در این بخش شاغل هستند و ۲۳۲ دستگاه سواری کرایه با عمر ۱۰.۶۲ سال در حال جابه جایی مسافران هستند.

جلال زاده با بیان اینکه ۱۱۸ دستگاه مینی بوس با عمر ۲۵تا ۳۵ سال و ۲۵۱ دستگاه اتوبوس کار جابه‌جایی مسافران از مبدأ ۱۴ پایانه عمومی و خصوصی در استان را انجام می‌دهند اظهارکرد: سامانه گویای ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۶۱۴۱ آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات مسافران درخصوص نحوه ارائه خدمات سفرها در استان خراسان جنوبی خواهد بود.


بیشتر بخوانید


او ادامه داد: در راستای ارتقای سطح خدمات به مسافران، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، کاهش هزینه‌های سفر، کاهش سفرهای شهری، کاهش مخاطرات زیست محیطی و تسهیل در دسترسی به محل‌های صدور بلیت، امکان صدور بلیت از طریق وب سایت شرکت‌های حمل و نقل به نشانی www.payaneha.com ، امکان تهیه بلیت از طریق دفاتر پیشخوان و دفاتر آژانس‌های مسافرتی فراهم شده است.

انتهای پیام / ط ا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید