تصاویر| نامزدی جنجالی زن ۶۰ ساله و پسر ۲۱ ساله

0
16


آفتاب‌‌نیوز :

“پم شاستین” ۶۰ ساله از تولسا در اوکلاهامای امریکا بسیاری از دوستان‌اش را از دست داد؛ چرا که آنان به او گفتند به نظرشان نیاز به مراجعه به یک روانکاو را دارد. علیرغم این توصیه او با “جاناتان لنگوین” ۲۱ ساله دوست شد و نامزد کرد.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روزنامه “سان درباره” رابطه این زوج با اختلاف سنی ۳۹ ساله می‌نویسد: “این زوج نظرات منفی اطرافیان را درباره رابطه‌شان نادیده گرفتند. آنان از طریق اپلیکیشن “بادو” در فوریه ۲۰۱۸ میلادی با یکدیگر آشنا شدند و سپس با یکدیگر قرار ملاقات داشتند. پم می‌گوید جاناتان باعث شد او عشق را در زندگی تجربه کند و اهمیتی نمی‌دهد که سایرین درباره‌شان چه فکر می‌کنند و چه قضاوتی دارند. پم که مادربزرگی صاحب دو دختر ۳۲ و ۳۴ ساله است می‌گوید جاناتان ۹۰۰ مایل دورتر از او در مینه سونا زندگی می‌کرد، اما یک هفته پس از آشنایی اینترنتی با او برای دیدار پم سفر کرد. سه ماه بعد، آن دو با یکدیگر نامزد کردند.

پم می‌گوید پس از آشنا کردن جاناتان با دوستان‌اش، آنان برخورد سردی با وی داشتند و گفتند بهتر است نزد روانکاو برود. او می‌گوید رابطه‌اش را به همین خاطر با دوستان‌اش قطع کرد. او می‌افزاید زندگی شادی با جاناتان دارد و این برایش اهمیت دارد”.منبع خبر : آفتاب نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید