امیر نعمتی: مهمترین اولویت ارتش ارائه آموزش دقیق به نیروها است

0
10امیر نعمتی: مهمترین اولویت ارتش ارائه آموزش دقیق به نیروها است

تهران-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: مهمترین اولویت ما در نیروی زمینی ارتش حفظ و ارتقاء آمادگی رزمی و توان دفاعی و ارائه آموزش دقیق به نیروها است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در تیپ ۲۵۸ شهید پژوهنده نیروی زمینی ارتش مستقر در نهبندان از بخش‌های مختلف این تیپ بازدید کرد.

وی با بیان اینکه مهمترین اولویت ما در نیروی زمینی ارتش حفظ و ارتقاء آمادگی رزمی و توان دفاعی و ارائه آموزش دقیق به نیروها است، خطاب به فرماندهان تاکید کرد: هر چه می‌توانید در حوزه آمادگی رزمی و آموزش به نیروها تلاش کنید تا همیشه در اوج آمادگی رزمی باشند.

امیر سرتیپ نعمتی ادامه داد: دشمنان مترصد آن هستند تا نیروهای مسلح نقاط ضعفی داشته باشند، اما دشمنان باید بدانند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج آمادگی رزمی قرار دارند و دست در دست هم تمامی نقشههای شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند و اجازه نفوذ را به آنها نخواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین در ادامه، از روند ساخت و احداث پادگان شهید پژوهنده در مناطق مرزی شرق کشور بازدید و دستورات لازم را برای پیشرفت کار صادر کرد.
 منبع خبر : ایرنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید